Електронні сервіси Пенсійного фонду України  -  краща можливість отримати послуги дистанційно

Електронні сервіси Пенсійного фонду України - краща можливість отримати послуги дистанційно

Війна внесла певний коректив у життя всіх українців. Частина громадян України вимушена покинути свої домівки та переїхати до інших областей, частина виїхала за кордон, і серед них є люди поважного віку — пенсіонери. Хтось із них отримував пенсійні виплати через банківські установи, а хтось через відділення Укрпошти. Як продовжити отримувати пенсійні виплати в нових умовах розповість начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак.

Відбулось засідання опікунської ради

Вчора, 17 серпня, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка, відбулося засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Солонянської селищної ради.

Стартував перший тренінг для педагогів Солонянської громади в рамках реалізації проєкту "Освіта в умовах надзвичайних ситуацій"

Вчора, 16 серпня, стартував перший тренінг для педагогів Солонянської громади із серії заходів, які передбачені в рамках реалізації проєкту «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій».

Спортивна молодь Солонянщини

З нагоди Міжнародного дня молоді, 12 серпня у Солоному відбулись відкриті футбольно-волейбольні зустрічі організовані ДЮСШ Солонянської селищної ради.

Просимо внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Солонянської громади, заповнити анкету для вивчення ситуації щодо проявів насильства та оцінки потреб чи підтримки

Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» співпрацює із нашою Солонянською громадою та проводить дослідження в рамках проєкту «Підтримка та розвиток спроможності соціальних та медичних інституцій у партнерських громадах з урахуванням гендерних аспектів» в рамках Спеціальної програми підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території) за підтримки Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ).