Вчора, 16 серпня, стартував перший тренінг для педагогів Солонянської громади із серії заходів, які передбачені в рамках реалізації проєкту «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій».

Учителі закладів освіти нашої громади ознайомилися із особливостями стресових ситуацій, їх характеристиками та ознаками, методиками невідкладної психологічної самодопомоги та відновлення власної ресурсності. Також вони навчилися виявляти ознаки прояву посттравматичного стресового розладу у дітей різного віку та надавати першу психологічну допомогу.

Це надважливі та актуальні навики, якими повинні володіти дорослі в умовах сьогодення.

Нагадаємо, проєкт ініційований Благодійним Фондом «За Майбутнє України» та здійснюється за підтримки Солонянської селищної ради.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису