Фото без опису«Вітрила освітніх змін» - саме таку назву мали традиційні осінні освітні студії, які відбулися  22 жовтня для педагогів Солонянської громади. Стартом для конструктивного спілкування та творчого натхнення вчителів стала презентація «10 кроків професійного зростання. Індивідуальна освітня траєкторія: що і як», яку представила директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Інна Пушко.

За майстерність, творчість та участь у конкурсі на кращий матеріал для дистанційного навчання  18 педагогів Солонянської громади були відзначені грамотами та отримали подарунки веб-камери. Під час практичних майстер-класів своїм досвідом поділилися прогресивні освітяни. Власні напрацювання представили:

• Соколова Вікторія Григорівна, Охотник Олена Григорівна, Буздуга Людмила Михайлівна, Неміч Ольга Ігорівна, колектив учителів Башмачанської СЗШ,
  • Манджиєва Юлія Вікторівна, учителька англійської мови Привільнянської СЗШ,
  • Паслюченко Юлія Миколаївна, учителька української мови та літератури Привільнянської СЗШ,
  • Карпова Олена Олександрівна, учителька початкових класів Сурсько-Михайлівської гімназії
  • Баховська Олена Йосипівна, учителька української мови та літератури Аполлонівської гімназії
  • Колєснік Тетяна Володимирівна, учителька англійської мови Сурсько-Михайлівської гімназії
  • Красавіна Людмила Михайлівна, учителька початкових класів Солонянського ліцею
  • Горова Юлія Олександрівна, учителька біології Микільської-на-Дніпрі гімназії
  • Решетняк Юлія Сергіївна, учителька математики Солонянської гімназії
  • Полякова Тетяна Вікторівна учителька початкових класів Сурсько-Михайлівської гімназії
  • Лубенець Катерина Олександрівна, учителька початкових класів Аполлонівської гімназії
  • Престинська Софія Василівна, учителька математики Сурсько-Михайлівської гімназії
  • Івоніна Олена Вікторівна, учителька початкових класів Василівської гімназії-філії.

Визначали педагоги сенси своєї діяльності, обговорювали питання сучасного стану та якості освіти, з’ясовували виклики, новації та рішення під час фахових сесій.

На завершення заходу освітяни склали формулу успіху і встановили, що успішний учитель тоді, коли є творчі і талановиті учні, підтримка колег і батьків, комфортні та безпечні умови праці, коли є гордість за громаду в якій працюють і живуть.