«Брунька з Михайлівського степу» — виставка, що оживила традиції з воску
На базі нашого Центру активності громадян відкрилася унікальна виставка квітів із воску «Брунька з Михайлівського степу» - справжня подорож у світ народних ремесел і краси, створеної руками майстринь.
Першими відвідувачами виставки стали учні Солонянської гімназії. Вони мали змогу побачити неймовірну колекцію воскових витворів майстрині Наталії Семенової, серед яких вінчальний вінок - символ вірності; козацький дубовий - знак сили; весняний - уособлення відродження природи; з листя зеленого чаю - ароматний експеримент; кавовий - теплий і затишний; дівочий - ніжний і витончений.
Поруч із вінками експонуються прикраси для волосся, картини та ікони, оздоблені восковими квітами, кожна робота наповнена любов’ю, терпінням і глибоким символізмом.
Перед початком майстер-класу учасники дізналися про історію цієї давньої техніки, яка колись прикрашала українські оселі й обряди. А потім розпочалося справжнє диво: дитячі руки створювали свої квіти, крутили «основу», формували пелюстки, занурювали їх у віск і народжували власні шедеври.
Попри те, що під час заходу відключили електроенергію, у нашому залі панувало справжнє світло - світло дитячих усмішок, тепла, щирості та натхнення. Ця подія ще один доказ, що традиції живуть, коли ми з любов’ю передаємо їх наступним поколінням!















