Відбулося чергове засідання комітету з впровадження Стратегії розвитку Солонянської громади. Основним питанням порядку денного був стан виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку нашої громади.

Що обговорювали:

• виконання завдань і досягнень за поточний рік відповідно до Стратегії розвитку громади
  • ключові напрямки, де необхідно активізувати зусилля для досягнення поставлених цілей

На засіданні погодили питання щодо проведення моніторингу реалізації Стратегії розвитку Солонянської селищної територіальної громади на 2022-2027 роки за 2023 рік, що дозволить оцінити ефективність виконаних проєктів і визначити пріоритети на наступний рік. Це важливий крок для забезпечення сталого розвитку громади та вдосконалення процесу реалізації стратегії.

Рухаємося вперед, адаптуючи наші дії до сучасних викликів і зберігаючи фокус на результатах.