Днями наша Солонянська громада радо вітала гостей - представників місцевого самоврядування Сумщини та Харківщини. Цей важливий візит відбувся за сприяння Програми «U-LEAD з Європою». Головна мета зустрічі - підвищення якості виконання безпекових повноважень у громадах Під час візиту наші гості: * Ознайомились з досвідом створення та функціонування безпекового середовища в громаді * Вивчили роботу проєкту «Безпека понад усе» - функціонування системи відеоспостереження * Дізналися про організацію безпекових форматів у Солонянському ліцеї * Відвідали укриття та безпековий простір одного з дитячих садочків громади В умовах воєнного стану такі візити для обміну досвідом між громадами не втрачають актуальності, адже сьогодні органи місцевого самоврядування стикаються з новими викликами, які потребують оперативного реагування. Вдячні нашим колегам за візит та Програмі «U-LEAD з Європою» за підтримку. Разом робимо наші громади безпечними та стійкими до викликів сьогодення!