25 вересня в нашій громаді відбулася презентація проєкту «Титани UA», який проходить за ініціативи голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака. Цей проєкт працює за принципом «Рівний – рівному». Він для ветеранів цієї війни, про них та за їхньої участі.
Навколо Титани UA об’єднано воїнів, які пройшли бойове пекло, важкі бої, ампутації та долаючи виснажливий біль - не здалися.
На початку заходу наших Захисників та Захисниць привітали Солонянський селищний голова Михайло Копейко та начальник Дніпровської районної військової адміністрації В’ячеслав Мамонов.
Амбасадорами проєкту «Титани UA» у Солонянській громаді, які є провідниками між ветеранами, владою  та громадськістю стали - Артур АНДРУСИК (с. Письмечеве)  та Руслан МЕЛЬНИК  (с-ще Солоне).
В залі засідань зібралися наші Герої, які повернулися з фронту, тож, говорили про ті виклики, з якими стикаються українські ветерани після повернення, про можливості щодо сприяння їх соціальній адаптації до мирного життя та повернення до трудової діяльності, а саме – надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу, видача ваучерів на навчання, можливості проходження безкоштовного навчання, соціальну підтримку, підтримку ЗСУ, адміністративні послуги, пільги, медичне обслуговування та психологічну підтримку.
По завершенні заходу Амбасадори «Титани UA» у Солонянській громаді - Артур Андрусик та Руслан Мельник підвели підсумки та підтримали пропозиції щодо створення  «Ради ветеранів Солонянської ТГ» та «Ветеранського простору» для подальшої роботи у сфері ветеранської політики.
Ми щиро дякуємо кожному, хто взяв участь, особливо нашим Захисникам і Захисницям, ветеранам, і бажаємо всім жити в незалежній, єдиній та процвітаючій Україні.
Нехай незламний дух Великої Перемоги дарує нам сили та натхнення!