Протягом липня-серпня молодіжний музичний гурт «Слухай серцем» побував у 10-ти округах Солонянської громади, а також, за численними проханнями, у Святовасилівській громаді. Всього наші талановиті музиканти дали 12 благодійних концертів - у Солоному, Тритузному, Привільному, Башмачці,Микільському-на-Дніпрі, Широкому, Сурсько-Михайлівці, Військовому, Надіївці, Василівці, Аполлонівці та Святовасилівці.

Завдяки вашим донатам вдалося зібрати 28 тисяч 150 грн, які вже перераховано на допомогу нашим незламним Воїнам.

Так, для виконання військових обов’язків вже придбали рейку Пікатінні для установки нічного прицілу в один із підрозділів, де служить наш земляк із Солоного. А ще придбали екофлоу для виконання завдань нашому земляку з села Письмечеве.

Щиро дякуємо нашим талановими музикантам, усім та кожному, хто приходив на концерти, підтримував, донатив, наближав та наближає омріяну Перемогу!

Разом - ми сила! Разом - ми зможемо все!

Слава Україні!