До уваги громадян!

КП «Солонянське ЖКУ» ДОР» повідомляє, що для проведення невідкладних  поточних ремонтних та профілактичних робіт, які неможливо провести без повної зупинки підприємства, відбудеться
зупинка виробничого процесу із  8:00 години ранку 9 вересня  2024 року по 11 вересня   2024 року включно з повним припиненням подачі питної води промисловим підприємствам та житловому фонду Солонянської громади, селищам, а також споживачам сільськогосподарського комплексу, які забезпечуються питною водою КП «Солонянське ЖКУ» ДОР».

Просимо створити на вказаний період необхідний запас води для господарсько-питних потреб та протипожежних заходів.

Відновлення  водопостачання у абонентів, які користуються послугами КП «Солонянське ЖКУ» ДОР», буде відбуватися після запуску водопровідних споруд.

З повагою та надією на порозуміння

Адміністрація КП «Солонянське ЖКУ» ДОР»