Крокуємо у цифрове майбутнє

Друзі, ЦНАП Солонянської селищної ради один із 8 ЦНАПів України, які відібрано для участі в проєкті «Місце для самообслуговування».

Що таке місця для самообслуговування?

Це окремий простір в Центрі надання адміністративних послуг, де мешканці можуть замовити та отримати е-послуги, доступні на Порталі Дія та інших онлайн-ресурсах. Місця для самообслуговування дозволяють значно заощадити час, уникнути черг, здобути цифрові навички та вміло  їх застосовувати. Наразі ЦНАПи надають понад 400 державних послуг, із них більше ніж 60 можна отримати онлайн.

28 та 29 серпня наша команда пройшла інтенсивний тренінг, де 14 експертів з Мінцифри та Програми EGAP ділилися досвідом, а 22 представники ЦНАПів України обмінювалися ідеями.

Вже найближчим часом ми отримаємо все необхідне обладнання і ви матимете можливість відчути всі зручності та переваги!

Щиро дякуємо нашим надійним друзям та партнерам Програма EGAP, яка виконується Фонд Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримку та можливості для розвитку.

Разом робимо Солонянську громаду кращою!