29 червня у Живому музеї Микити Коржа відбулись урочистості. Святкували одразу декілька визначних подій - 10-річчя з дня створення музею, 110 років садибі та ювілей засновниці Живого музею Наталії Іванівни Семенової.

Вітали пані Наталію представники Солонянської громади, колеги, відомі діячі: Микола Петрович Чабан, заслужений журналіст України, письменник з м. Дніпро; Оксана Ігнатенко, поетеса, членкиня спілки письменників Дніпра; Дуб Костянтин Семенович, професор, поет, філолог з Кільчені; Подружжя Зоя Іванівна Шевцова та Володимир Васильович Гаронов, заслужені лікарі інституту гастереенторології м. Дніпро, видавці книги про лікарів Дніпропеттровщини, Володимир і Світлана Деріглазови.

Вітаємо Наталію Іванівну та дякуємо за збереження й відродження українських традицій! Бажаємо міцного здоровʼя, благополуччя та подальшого процвітання Живого музею Микити Коржа!