Поліцейський помітив на узбіччі дороги жінку, яка прохала про допомогу. З’ясувалося, що батькові стало зле і донька повезла його до лікарні. Дорогою їх автомобіль зламався. На щастя, повз них проїжджав наш поліцейський Микола Сідий.

Хворого швидко доставили до лікарні, де йому вчасно надали медичну допомогу.Начальник відділу взаємодії з громадами Дніпровського районного управління поліції Микола Сідий розповів, що 25 червня патрулював територію Солонянського району:

«Не міг залишитися байдужим, коли побачив на узбіччі жінку у розпачі. Дізнавшись про те, що трапилось, не міг вчинити інакше».

Менше ніж за 10 хвилин чоловікові вже надавали кваліфіковану допомогу лікарі. Зараз його стан стабільний.