Завдяки підтримці Німеччини у Солонянській лікарні здійснено комплексний ремонт загально-соматичного відділення та встановлено сонячні станції. Також в лікарні запрацював кол-центр, який дозволить підвищити якість надання медичних послуг мешканцям нашої громади та суттєво покращить рівень комунікації з пацієнтами.

Щиро радіємо, адже Солонянська лікарня одна із восьми лікарень в Україні, які беруть участь в проєкті реновації.

«Реновація відділення дозволить нам значно підвищити якість медичних послуг. GIZ Ukraine: Resilient Society та проєкт «Спеціальна програма підтримки України» здійснили закупівлю медичного обладнання - комплект УЗД, гінекологічний кабінет та лабораторне обладнання для проведення аналізів», зазначив Геннадій Кучеренко, директор Солонянської лікарні.

Регіональна координаторка Програми у Дніпропетровській та Запорізькій областях Ольга Пушина та керівництво Дніпровська РДА В'ячеслав Мамонов та Алла Біла разом із керівництвом громади та медичних закладів відвідали відремонтовані відділення, які вже в липні приймуть пацієнтів та поспілкувались з операторами кол-центру.

В лікарні встановлено сонячну електростанцію потужністю 55 кВт*год(пік), яка зменшить залежність закладу від електроенергії. Також встановлено систему накопичення електричної енергії потужністю до 52 кВт для напівавтономного електропостачання.

Запуск кол-центру - це новий рівень обслуговування пацієнтів, який значно прискорює доступ до медичних послуг, а відтак і одужання. Разом з партнером «100% життя» - Мережа ЛЖВ GIZ Ukraine допомогли перетворити реєстратуру старого типу на сучасну приймальню та кол-центр.

Контактні дані кол-центру та вся оновлена інформація для мешканців Солонянської громади вже у відкритому доступі:

• 067-583-90-01 - для запису до сімейного лікаря та отримання первинної медичної допомоги
  • 067-583-90-02 - для запису на обстеження та до вузькопрофільних спеціалістів

Звернувшись до кол-центру, можна вирішити багато питань:

• дізнатися графік роботи всіх лікарів закладу;
  • отримати інформацію про онлайн-запис до вузького спеціаліста;
  • інформацію про те, де й в який час можна здати аналізи та якнайшвидше пройти всі необхідні обстеження;
  • інформацію для пацієнта про підготовку перед проходженням УЗД, фібро- й гастроскопії;
  • інформацію про безплатні послуги та ліки за програмою медичних гарантій;
  • перелік документів для отримання довідок;
  • адреси й номери телефонів поліклініки та відділень;
  • інформацію щодо наявності вакцини;
  • інформацію про взаємозамінних лікарів;
  • будь-який дзвінок, навіть «Мені просто запитати», не залишиться поза увагою.

Щиро дякуємо нашим надійним друзям, партнерам та усім причетним за потужну співпрацю та підтримку! Пишаємось нашим партнерством!

Проєкт реновації закладів охорони здоров’я в рамках проєкту «Спеціальна програма підтримки України/ EU4ResilientRegions» з облаштування сучасних кол-центрів і встановлення сонячних електростанцій охопить заклади в Дніпропетровській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Чернігівській областях.

КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської селищної ради КНП Солонянський ЦПМСД