Нагадуємо, що 27 та 28 червня з 10:00 до 16:00 представники Благодійного фонду "Право на захист" проводитимуть реєстрацію ВПО та постраждалого від воєнних дій населення на отримання грошоовї допомоги.

Сума допомоги: 3 600 грн на особу на місяць, на тримісячний період.

Допомога надається одноразово за три місяці на банківський рахунок кожного члена домогосподарства.

Реєстрація буде відбуватись у селищі Солоне, вул. Героїв України, 7, з 10:00 до 16:00, для осіб, які проживають у даному населеному пункті.

Умови отримання допомоги:
Подати заявку можуть особи / родини, які ще не отримували грошову допомогу від БФ «Право на захист» та наразі не отримують грошову допомогу від міжнародних організацій:

1. ВПО (з 24.02.2022), що проживають у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській чи Харківській областях;
  2. Постраждалі від воєнних дій (мають особисте житло, що пошкоджене / зруйноване з 24.02.2022 внаслідок воєнних дій чи мають особу, що з 24.02.2022 отримала поранення внаслідок обстрілу / воєнних дій і не є учасником бойових дій) у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській чи Харківській областях;

ТА мають хоча б одну з УРАЗЛИВОСТЕЙ:

А. Домогосподарство, яке складається з особи або осіб літнього віку (60+).
Б. Домогосподарство з трьома й більше дітьми.
В. Домогосподарство з дитиною віком до двох років.
Г. Домогосподарство з вагітною жінкою.
Д. Домогосподарство з особою з інвалідністю І чи ІІ групи.

Документи для реєстрації:

•  Паспорт громадянина України або закордонний паспорт.
  •  Податковий номер усіх членів домогосподарства.
  •  Свідоцтво про народження дітей (для дітей до 14 років).
  •  Дійсний IBAN картки українського банку для отримання виплат.
  •  Документи, що підтверджують поранення внаслідок обстрілу / воєнних дій або документи на підтвердження пошкодження житла внаслідок обстрілу / воєнних дій та документи, що посвідчують право власності на пошкоджене майно (якщо особа реєструється за приналежністю до  категорії «постраждалі від воєнних дій»).
  •  Документи, що підтверджують належність до категорії вразливості.

Під час реєстрації мають бути присутніми усі члени домогосподарства, що планують реєструватися.

Куди звертатися:
Самоперевірка: опитувальник. ( https://goo.su/YxeU1 )
Гаряча лінія: 0800750104.
Чат-бот: посилання. ( https://cutt.ly/gwMd2zFL )

Надана допомога спрямована на підтримку найбільш вразливих категорій населення в умовах воєнного конфлікту.