З березня 2024 року в Солонянській громаді діє проєкт «Соціальний автобус» ГУРТОБУС. Щотижня від середи до п’ятниці мешканці пільгових категорій віддалених старостинських округів мають можливість безкоштовно скористатися його послугами.

Кожної середи ГУРТОБУС працює на маршруті Письмечівського старостинського округу. Мешканці, які активно користуються соціальним автобусом проявили ініціативу та підготували своє звернення:

«Цей маршрут дав можливість їздити з нагальних питань до центру громади, бо автобусного сполучення більше немає ніякого. Дякуємо за вирішення питання транспортного сполучення між нашими населеними пунктами.

Окрема подяка водію автобуса Верболозу Івану Васильовичу за розуміння, ввічливість, людяність, добросердечність, чуйність, щирість. Приємно, що такі люди є поруч. Бажаємо всім миру, процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя» - зазначають мешканці Письмечівського округу.

Впевнені, що наш ГУРТОБУС виконує свою місію - гуртує наших мешканців!

Придбати «Гуртобус» наша громада змогла у співфінансуванні з IOM Ukraine та за партнерства ГО СТЕП