У Дніпропетровській області заборонено використання суден та вилов біоресурсів на водоймах у період воєнного стану.

Розпорядження № 87/0/527−22 начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації

Згідно з Розпорядженням у період воєнного стану забороняється навігація на водних об'єктах Дніпропетровської області малих, моторних, прогулянкових вітрильних та прогулянкових суден, спортивних і швидкісних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді. Також забороняється вилов водних біоресурсів шляхом промислового, любительського та спортивного рибальства.