Насиченим на спортивні події виявився минулий тиждень для вихованців ДЮСШ Солонянської селищної ради

27 квітня на базі Слобожанського спортивного комплексу відбувся фінал Чемпіонату Дніпропетровської області з волейболу серед юнаків 2009-2010 р.н. Пишаємось результатами наших волейболістів, тренер Василь Шкода, які стали переможцями Чемпіонату області. Наших волейболістів отримали персональні нагороди та грамоти. Щиро вітаємо і бажаємо сил та наснаги у подальшому! Вболіваємо за вас та пишаємось!

28 квітня на базі Солонянського ліцею відбувся футбольний турнір Кубку незламних серед юнаків 2014-2015 р.н. Участь у турнірі взяло 5 команд. Маємо наступні результати:

• 1 місце – футболісти команди ДЮСШ Солоне-1
  • 2 місце – ФК Нікополь
  • 3 місце – Колосок, Першотравневе
  • 4 місце – футболісти ФК Лідер, Солоне
  • 5 місце ДЮСШ Солоне-2

Бажаємо всім нашим спортсменам та команді тренерів ще більше перемог та досягнень, мужності і витривалості, стійкості духу та впевненості у власних силах!

Дякуємо ЗСУ за захист нашої країни та можливість розвиватись!