Шкільний громадський бюджет (#ШГБ) – це потужний цифровий інструмент молодіжної участі, який формує і виховує свідомого громадянина. Завдяки цьому інструменту учні вчаться формувати ідеї, ініціювати, розробляти та створювати проєкти.

В цьому році наша громада вперше долучилась до використання цього інструменту. Протягом березня учні із 13 шкіл працювали над написанням та поданням своїх проєктних ідей ШГБ. І вже сьогодні розпочався важливий та цікавий етап ШГБ - етап промоції.

Пропонуємо усім бажаючим ознайомитись та надихнутись цікавими, актуальними та крутими проєктними ідеями, підготовленими учнями нашої громади. Всі проєкти структуровані по школам і знаходяться за посиланням https://school-budget.e-dem.ua/cities/1225055100

Голосувати за проєкти своєї школи зможуть учні з 6 по 11 клас за допомогою спеціальних QR-кодів через платформу eDem «Шкільний громадський бюджет». Переможців буде визначено 6 травня, а реалізація проєктів запланована вже до кінця цього року.

Бажаємо учням натхнення, наполегливості та вдалих реалізованих проєктів.

Шкільний громадський бюджет Рада Європи: громадська участь Форум розвитку громадянського суспільства