У суботу, 13 квітня, вихованці секції «волейбол» ДЮСШ Солонянської селищної ради, тренер Василь Шкода, вирушили до Божедарівської громади, де пройшли зональні змагання Чемпіонату ГО ДТО ВФСТ «Колос» з волейболу під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед юнаків 2009-2010 р.н. за програмою обласних сільських спортивних ігор Дніпропетровщини 2024 року присвячених 33-й річниці Незалежності України.

Наші волейболісти отримали впевнену перемогу та пройшли до фіналу змагань! Бажаємо спортсменам та їх тренеру впевненості у власних силах та ніколи не зупинятись на досягнутому! Так тримати, тримаємо за вас кулачки!

Також цими вихідними вихованці секції «тхеквондо», тренер Володимир Кармазін взяли участь у Відкритому чемпіонаті Донецької області з кікбоксингу WKA (серед усіх вікових категорій), який проходив у м. Дніпро.

У підсумку маємо наступні результати:

• Шебета Ярослав- семі 1 місце
  • Шебета Богдан – семі 2 місце
  • Підганяк Владислав – семі участь
  • Підгорний Роман – семі 2 місце
  • Савчук Дмитро – семі 2 місце

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера! Щиро радіємо вашим результатам та бажаємо ще більше спортивних перемог!