Солонянська громада продовжує отримувати міжнародну технічну допомогу в рамках участі в проєкті «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України».

Цього разу ми отримали кольпоскоп, який входить до набору для обладнання гінекологічного кабінету. Найближчим часом також маємо отримати мобільний комплекс УЗД.

Ця допомога від міжнародних партнерів буде використана для надання доступної, якісної та безоплатної медичної допомоги жіночому населенню Солонянської громади.

Щиро дякуємо за постійну підтримку та надану допомогу Проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», який співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської селищної ради