Відповідно до статті 335 Цивільного кодексу України, враховуючи рішення Солонянської селищної ради від 21.12.2023 № 1600-38/VIII «Про затвердження Положення про виявлення, обстеження водопровідних, каналізаційних (мереж водовідведення), зливової (дощової) каналізації, об’єктів зовнішнього освітлення та інженерних мереж-електроустановок (трансформаторних підстанцій, повітряних ліній, кабельних ліній), артезіанських свердловин, колодязів, пішохідних містків, тимчасових споруд, їх облік та прийняття до комунальної власності Солонянської селищної ради», виконавчий комітет Солонянської селищної ради повідомляє про виявлення свердловини з ознакою безхазяйного майна, що розташована в смт Солоне в районі стадіону «Колос», поряд зі свердловиною, що експлуатується.

Власників або користувачів вказаного майна з документами, що підтверджують право власності/користування, прохаємо звернутися до виконавчого комітету Солонянської селищної ради (смт Солоне, вул. Задернюка, буд. 3) протягом місяця з дати публікації цього оголошення.

Солонянської селищної ради