«Психологічна допомога в коробці»

В умовах нестабільності та стресу надважливою є психологічна підтримка наших дітей. Завдяки Громадська організація "Дніпровська ліга соціальних працівників" ми отримали бокси для психологічного розвантаження дітей та батьків «Психологічна допомога в коробці».

Це коробка, в якій є все необхідне для роботи з дітьми: олівці, маркери, пластилін, яскравий м’ячик-антистерс, а також матеріали для батьків та практичного психолога.

Також в рамках співпраці з Дніпровською лігою соціальних працівників в нашій громаді облаштовано «Простір дружний до дитини» - зручне місце, де діти, підлітки та молодь можуть з користю і задоволенням проводити час. Нагадуємо, що простір працює з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00 у приміщенні відділу освіти.

Висловлюємо щиру подяку представникам Ліги соціальних працівників за постійну підтримку та співпрацю! Ми точно знаємо, що разом робити добрі справи легше й ефективніше.