Сьогодні, 21 березня, під головуванням селищного голови відбулось засідання виконавчого комітету.

Згідно порядку денного члени виконкому заслухали та обговорили 45 проєктів рішень, зокрема про:

•  хід виконання та внесення змін до місцевих цільових програм
  •  погодження внесення змін до показників бюджету селищної громади на 2024 рік
  •  упорядкування погосподарського обліку в Солонянській селищній раді
  •  надання одноразової матеріальної грошової допомоги військовослужбовцям, членам сімей військовополонених та осіб зниклих безвісті, особам з інвалідністю Солонянської селищної територіальної громади
  •  надання допомоги на поховання деяких категорій осіб
  •  зміну та присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна
  •  створення комісії з питань визначення відновної вартості об’єктів благоустрою на території Солонянської селищної ради тощо.

Також члени виконкому заслухали та затвердили низку питань, які стосуються захисту інтересів та прав дітей.

З усіх питань прийнято відповідні рішення, які згідно регламенту будуть оприлюднені на нашому офіційному веб сайті.

Працюємо далі. Разом до перемоги!