15 березня «Кіно на колесах» завітало до мешканців Василівки

Цього разу пропонували не тільки перегляд фільму – всі бажаючі могли також позмагатися у міні-турнірі з тенісу, організованому Ярославом Пільховським та Андрієм Гамотою.

Малечу в ігровій кімнаті розважали Оксана Купрій, Юлія Лященко та Тетяна Запальна. Атмосфера вечора була справді дружньою та веселою.

Після турніру та ігор усі, хто завітав до школи на вечірній Двіж, переглянули прем'єру фільму «Бджоляр». Попкорн та цукрова вата доповнили відчуття справжнього походу в кінотеатр.

Подяка за організацію такого відпочинку, рукостискання, обійми, запрошення приїздити знову - так закінчився наш «Двіж Василівка»! Дякуємо усім хто долучився та поділився з нами своїми емоціями.

Вже зовсім скоро ми анонсуємо дату наступної поїздки, тож слідкуйте за нашими афішами

КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Солонянської селищної ради