Днями на базі нашого Центр активності громадян Солоне відбувся тренінг для учнів 9-10 класів

Разом з підлітками обговорювали поняття лідерства як основної складової активної життєвої позиції. Саме лідерство сприяє самовизначенню, самоствердженню, особистісній мобільності та організованості.

В контексті лідерства формуються такі риси як відповідальність, ініціативність, наполегливість, самостійність, креативність, позитивне ставлення до себе і до навколишнього світу.

Перший етап навчань завершено. Далі - робота по створенню учнівського Парламенту громади, до складу якого будуть запрошені активні лідери шкільного самоврядування.

Бажаємо нашим підліткам наснаги, вдалих знахідок та успішних звершень задуманих справ

КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Солонянської селищної ради