1 березня у Васильківці відбувся фінал Чемпіонату Дніпропетровської області з футзалу. Дістатись до фіналу змогли вихованці секції «футбол» ДЮСШ Солонянської селищної ради 2012-2013 р.н., тренер Віталій Чернов. На фінальних обласних змаганнях наші юні футболісти посіли достойне 4 місце. Щиро вітаємо фіутболістів та їх тренера і бажаємо впевненості у власних силах та ніколи не зупинятись на досягнутому!

Також команда волейболістів, тренер Василь Шкода, взяла участь у відбірковому етапі Гімназіади Дніпропетровської області з волейболу серед юнаків 2006-2008 р.н., який проходив у Магдалинівці. У підсумку наші юнаки посіли 3 місце. Вітаємо наших волейболістів та їх тренера із гарним результатом! Вболіваємо за вас та бажаємо нових успіхів та досягнень!

Так тримати!