Днями на базі нашого Центр активності громадян Солоне для активних учнів та учениць стартував цикл тренінгів «Демократична школа». Головна мета тренінгів - навчання демократичних засад розбудови успішного майбутнього.

Разом із підлітками обговорювали феномен лідерства, його суть і користь для окремої групи і суспільства в цілому. Дискутували, визначаючи необхідні лідеру риси і якості. Діти приміряли роль лідера на себе і ділилися враженнями.

Долученість до активних дій та позитивних змін в суспільстві починається із дієвого учнівського самоврядування. Попереду ще багато роботи, але дорогу здолає лише той, хто йде вперед.

Тож бажаємо нашим активним підліткам наснаги, вдалих знахідок та успішних звершень задуманих справ.

КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Солонянської селищної ради