У зв’язку із закінченням терміну дії договору виконавця житлово-комунальних послуг із вивезення побутових відходів, виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Солонянської селищної ради.

Конкурс буде проводитись 19 березня 2024 року о 14:00 годині у приміщенні селищної ради за адресою смт Солоне, вул. Задернюка, 3 ІІ поверх, кабінет відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

Конкурсні пропозиції приймаються до 16:00 18 березня 2024 року.

Контактні телефони: 0987021022