Мета виїзного прийому - надання адміністративних послуг жителям громади. Адміністративні послуги надавалися з використанням «Мобільної валізи» - програмного забезпечення для адміністратора ЦНАП, завдяки якому можна надавати послуги на виїзді.

5 заявників звернулись за наданням адміністративної послуги до приміщення старостату. Також надано вичерпні консультації щодо оформлення субсидії та отримання пільг учасникам бойових дій.

Отримання комплексу мобільна валіза стало можливим завдяки співпраці нашої громади з Програма EGAP та Фонд Східна Європа в партнерстві з Міністерство цифрової трансформації України. Слідкуйте за графіком виїзних прийомів адміністратора ЦНАП.

Крокуємо до цифровізації та наближаємо адміністративні послуги мешканцям громади