Сурсько-Михайлівська гімназія стала однією із переможниць громадського бюджету 2023 року із проєктом «Art-студія «Калейдоскоп творчості: від перших спроб – до мистецьких висот». Головною метою проєкту було створення та функціонування арт-студії, яка матиме належне обладнання та необхідні засоби для втілення творчих задумів та ідей. Щиро радіємо за гуртківців та їх керівниць, адже тепер вони мають простір та всі необхідні матеріали – пензлі, спеціальні фарби, мольберти тощо для створення справді неймовірних шедеврів.

Юні вихованці гуртків «Петриківського розпису» із Сурсько-Михайлівки спільно зі своїми керівниками Оленою Шеремет та Оленою Кошевич провели майстер-клас із петриківського розпису.

На майстер-класі розповіли про інструменти, техніки, основні кольори та елементи петриківського розпису, про композицію та розміщення орнаментів. А потім учасники майстер класу опановували все на практиці. Створені малюнки було запропоновано відправити нашим Захисникам, тож найближчим часом їх із найкращими побажаннями Перемоги та миру передадуть незламним воїнам, які боронять неньку-Україну

Петриківський розпис - це не просто живопис, це справжнє мистецтво, що передає українську історію та душу через кольори, мотиви та символи. Це - неперевершена техніка, яка була успадкована через покоління та збережена як справжній скарб.

Творчість українців не знає меж. Захоплюємось нашими талановитими дітьми та їх наставницями! Дякуємо кожному за неймовірні, щирі емоції та позитивно проведений час!

Наступний майстер-клас Великодній, тож слідкуйте за анонсами.

КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Солонянської селищної ради