У наш час коли освітній процес постійно переривається через повітряні тривоги, особливої психо-емоційної підтримки потребують не лише педагоги та діти, а й батьки дошкільнят і учнів.

4 садочки нашої громади розпочинають роботу з батьками за програмою «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації», що реалізується Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за підтримки ЮНІСЕФ.

На базі нашого Центр активності громадян Солоне відбулось практичне заняття для вихователів садочків, які відповідають за роботу з батьками. Учасники ознайомилися з методикою стабілізації емоційного стану за допомогою ресурсних каналів BASICPh, а також виконали практичні вправи на виявлення домінуючих каналів.

Також садочки отримали набори від Всеукраїнського фонду "Крок за кроком" для приємного спілкування в дружньому колі.

КУ ЦПР ПП Солонянської ТГ