Споживачі природного газу Дніпропетровщини мають можливість дізнатися вартість щомісячної оплати за послуги розподілу природного газу на 2024 рік. Ознайомитися з інформацією можна у мультифункціональному особистому кабінеті my.grmu.com.ua.

На виконання вимог розділу 6 глави 6 пункту 2 Кодексу газорозподільних систем, затвердженого Постановою НКРЕКП №2494 від 30.09.2015 р., в особистому кабінеті проінформовано споживачів щодо величини річної та місячної замовленої потужності, яка розрахована для щомісячної оплати споживачем у наступному календарному 2024 році.

Для отримання інформації слід виконати наступні кроки:

1. Здійснити вхід в особистий кабінет: https://my.grmu.com.ua/.
  2. Перейти у розділ «Головна».
  3. На сторінці знайти пункт «Річна замовлена потужність».

На основі отриманих даних споживачі можуть розрахувати суму послуги: обсяг використаного газу з жовтня 2022 року по вересень 2023 року (послуга з розподілу (річна), куб.м) помножити на тариф на Дніпропетровщині (1,512 з ПДВ). Отриману суму необхідно поділити на 12 (місяців), що буде дорівнювати щомісячній вартості послуг.

Важливо відзначити: розмір річної замовленої потужності на наступний календарний 2024 рік визначено відповідно до фактичного обсягу споживання природного газу за попередній «газовий рік» з 01.10.2022 по 30.09.2023.

Дніпропетровська філія «Газмережі» піклується про зручність та комфорт клієнтів!