Terre des hommes – Надання допомоги дітям по всьому світу – розпочинає реалізацію проєкту «Забезпечення опалювальними приладами та непродовольчими товарами для підготовки до зими вразливих ВПО та непереміщених осіб у постраждалих від конфлікту районів України» за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (ГФУ) в Дніпропетровській області.

В проєкті передбачена допомога в наборах для індивідуального утеплення (ковдра, спальний мішок, каремат) та утеплення житлових приміщень (обігрівач, плівка для утеплення вікон, піна монтажна, силіконовий ущільнювач). В ході реалізації проєкту на територію Солонянської громади розраховано 220 наборів для найбільш потребуючих осіб.

Для реєстрації на отримання гуманітарної допомоги на утеплення ВПО реєструються особисто, просканувати QR-код.