ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Солонянської селищної ради; 52400, Дніпропетровська обл.,смт Солоне ,вул.Гагаріна,7; код за ЄДРПОУ – 40204292; категорія замовника – орган місцевого самоврядування .

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Ліквідація стихійних сміттєзвалищ по території Солонянської ТГ ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям;

Ідентифікатор закупівлі: — UA-2023-12-15-016604-a

Обгрунтування доцільності закупівлі:

Частиною 2 статті 10 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" передбачено, що до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить: забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів, та організація місць відпочинку для населення. Згідно частини 1 статті 1 вищезазначеного Закону до заходів з благоустрою населених пунктів відноситься зокрема і належне утримання об'єктів благоустрою з урахуванням особливостей їх використання.

Згідно зі статтею 16 Закону України «Про автомобільні дороги» вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю.

Відповідно до статті 21 Закону України "Про відходи" органи місцевого самоврядування забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.

Прибирання об'єктів благоустрою здійснюється у відповідності до  Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України 17.03.2011  № 145, розділом III, яких затверджено порядок прибирання об'єктів благоустрою, діючих нормативно-правових актів, діючих законодавчих актів України.

Обґрунтування обсягів закупівлі: Обсяг закупівлі послуг з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Солонянської ТГ ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям на 2024 рік визначено із урахуванням вимог розділу III Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України 17.03.2011  № 145, діючих нормативно-правових актів, діючих законодавчих актів України та даних щодо проведення аналогічних закупівель у попередні періоди.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Вимоги щодо технічних та якісних характеристик предмету закупівлі визначено на підставі положень розділу III Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України 17.03.2011  № 145, діючих нормативно-правових актів, діючих законодавчих актів України та даних щодо проведення аналогічних закупівель у попередні періоди.

Обгрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення: Очікувана вартість закупівлі послуг з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Солонянської ТГ ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям на 2024 рік розрахована відповідно до діючих кошторисних норм України у будівництві та виконана у програмному комплексі АВК-5 на підставі технічного завдання (дефектний акт), яке складено з урахуванням вимог «Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць» затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України 17.03.2011  № 145, діючих нормативно-правових актів, діючих законодавчих актів України та складає 905320,00 грн. з ПДВ.