ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі послуги доступу до мережі Інтернет установ ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ розміщених на території  Солонянськоъ селищної територіальної громади, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ , ЄДРПОУ 44067284, юр.адреса: 52400, вул. Гагаріна,7 смт Солоне, Дніпровський район, Дніпропетровька область ; категорія: відповідно до ст.2 п.1 пп 1 «Закону про публічні закупівлі»: органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Лот1 Надання послуги доступу до мережі інтернет : смт Солоне вул.Гагаріна 7- адмінбудівля, смт Солоне вул. Строменко 5А - адмінбудівля , смт Солоне вул. Гагаріна 20- музей історії , смт Солоне вул. Гагаріна 3- Солонянська мистецька школа, смт Солоне вул. Гагаріна 20- Солонянська публічна бібліотека, c.Тритузне вул. Центральна, буд 12 - будівля сільського клубу, c.Микільське-на-Дніпрі вул.Центральна, буд 4- будівля сільського клубу ДК 021:2015 72410000-7 - Послуги провайдерів;

Лот2 Надання послуги доступу до мережі інтернет : с.Широке, вул.Сорокіна, буд.64 –будівля сільського клубу, с.Письмечеве вул.Шкільна буд.65-будівля бібліотеки, с.Любимівка, вул.Шевченко 18а-будівля сільського клубу, с.Малинівка вул.Гагаріна 8-будівля сільського клубу, с.Микільське вул.Центральна буд.33-будівля сільського клубу,с.Малозахарине вул.Запоріжська-будівля сільського клубу, с.Аполонівка- вул.Військове містечко 30/25-нежитлове приміщення центру дозвілля, с.Надіївка вул.Шевченка буд.3-будівля сільського клубу, с.Оріхове вул.Нова буд.4-будівля сільського клубу, с.Василівка вул.Стремського, 1-сільський будинок культури, с.Калинівка вул. Калинова 47-В -сільський будинок культури, с.Привільне вул. Шевченка 9-а,-сільський будинок культури с.Башмачка вул. Горького,10-сільський будинок культури ДК 021:2015 72410000-7 - Послуги провайдерів;

Вид процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами, оголошено 11.12.2023 року.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 230655,00 грн.(двісті тридцять тисяч шістсот п’ятдесят п’ять гривень  00 коп.) з урахуванням ПДВ, з якої очікувана вартість предмета закупівлі за Лотами:

Лот № 1- 56448,00 грн. ( п’ятдесят шість тисяч чотириста сорок вісім грн..) з ПДВ

Лот № 2- 174207,00 грн. ( сто сімдесят чотири тисячі двісті сім грн. 00 коп.) з ПДВ

Очікувану вартість предмету закупівлі: «Послуги доступу до мережі Інтернет» визначено з урахуванням «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмету закупівлі» затвердженої Наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275, та з урахуванням цін (на 2024 рік на відповідну послугу) провайдерів до мереж яких підключені.

Розмір бюджетного призначення: 230655,00 грн. (двісті тридцять тисяч шістсот п’ятдесят п’ять гривень  00 коп.) з ПДВ відповідно до Бюджетних запитів на 2023 рік. Бюджетні призначення на закупівлю UA-2023-12-11-010773-a виникнуть після прийняття та набрання чинності рішення про бюджет Солонянської  селищної територіальної громади на 2024 рік.

Нормативно-правові акти, що формують підстави застосування процедури відкритих торгів з особливостями:

1. Закон України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року, в редакції від 19.04.2020 №114-IX в редакції зі змінами до Закону України "Про публічні закупівлі" та інших законодавчих актів України щодо здійснення оборонних та публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» №7163 від 14.03.2022 року, зокрема в частині дії пунктів 37-38 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону;
  2. Постанова Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами.
  3. Лист Мінекономіки України «Щодо особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»№ 3323-04_70997-06 від 20.10.2022 року.