Пртоягом травня-вересня 2023 року у Києві відбувся Всеукраїнський конкурс есе та малюнків "Я МАЮ ПРАВО НА ЖИТТЯ".

Щиро радіємо здобуткам Наталії Усенко, вихованці гуртка " Петриківський розпис" яка у цьому конкурсі посіла почесне ІІІ місце. Заняття гуртка проходять на базі Сурсько-Михайлівської гімназії, керівник гуртка Олена Володимирівна Шеремет. Наталя нагороджена дипломом та подарунками.

Вітаємо Олену Володимирівну та Наталю із ще однією перемогою. Бажаємо творчості, натхнення та нових здобутків!

Конкурс "Я маю ПРАВО на життя" організував Навчально-науковий інститут права та політології УДУ ім. М. П. Драгоманова з метою привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвитку відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.