Вчора до нашого Центр активності громадян Солоне завітали діти з прийомних сімей та будинку дитячого сімейного типу Соболь-Рибʼянець.

З приходом Різдвяних свят всі діти очікують на дива та солодкі подарунки. Зі святами дітей привітала заступник голови Дніпровської районної військової адміністрації Алла Біла.

«Найголовніші речі у житті кожної дитини - родинне тепло, увага, турбота й піклування. І наше завдання зробити так, щоб їх мали всі діти», - зазначив Владислав Дацик, начальник служби у справах дітей Дніпровської РВА.

Владислав Дмитрович подякував за любов, доброту і турботу опікунам, за те, що вони дають можливість дітям відчувати себе у справжній родині. Побажав усім радості, добробуту, здоров’я, успіхів та завжди гарного настрою!

Найбільша вдячність від діточок - це їх щирі посмішки та радість в очах. Дякуємо представникам Дніпровська РДА, що у такий складний час ви знаходите можливість дарувати дітям радість!