Сьогодні в Магдалинівська територіальна громада відбулись фінальні змагання з волейболу серед учнів закладів освіти Дніпропетровської області в рамках обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Шкільні ігри Дніпропетровщини -2023».

У змаганнях взяли участь 12 волейбольних команд із різних громад Дніпропетровщини. Щиро радіємо, що у підсумку команда учениць Солонянського ліцею, які є вихованцями секції волейбол ДЮСШ Солонянської селищної ради посіла 3 місце!

Щиро вітаємо команду юних волейболісток, їх тренера Василя Івановича Шкоду та вчителя фізкультури Павла Михайловича Дмітрієва із чудовим результатом! Пишаємось вашими здобутками!

Бажаємо дівчаткам лише перемог, руху вперед та підкорення нових пʼєдесталів! Так тримати!