На базі нашого Центр активності громадян Солоне працівники “Центру надання соціальних послуг” у співпраці з громадською організацією “Десяте квітня” провели захід в рамках Всеукраїнської компанії “16 днів проти насильства”.

У заході взяли участь фахівці Центру надання соціальних послуг, відділ соціального захисту населення, служба у справах дітей та внутрішньо переміщені особи, які проживають на території нашої громади.

Головна мета зустрічі - привернути увагу до проблем подолання домашнього насильства, жорсткого поводження, підвищення рівня обізнаності громадян щодо форм насильства.

Обговорили кожний з чотирьох видів насильства: фізичне, психологічне, економічне, сексуальне, а також розглянули причини, що призводять до насильства та емоційний стан жінки, яка зазнає систематичного домашнього насильства.

Надано рекомендації щодо звернень за допомогою, у тому числі лінія підтримки для чоловіків.

На заході також провели майстер-клас із виготовлення свічок для зняття стресу та розвантаження. Кожен учасник зміг застосувати свій рецепт, з додаванням улюблених ароматизаторів та трав, пелюсток роз, колосків пшениці.

Захід відбувся в атмосфері тепла, довіри та захищеності.