На базі нашого Центр активності громадян Солоне відбулося навчальне заняття для керівників та вихователів садочків за програмою «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та вчителів в умовах надзвичайної ситуації».

Сьогодні освітяни працювали над темою «Нові виклики у питаннях безпеки». Розглянули важливі питання:

• як облаштувати укриття
  • що необхідно передбачити та як пояснити дітям, що таке сирена
  • як знизити рівень тривожності.

Вихователі відвідали укриття одного із садочків громади та наочно ознайомилися з функціональним та комфортним облаштуванням безпечного місця.

Усі педагоги, які пройшли навчання, отримали нові знання, корисні поради, цікаві ідеї для роботи з малечею в нестандартних умовах, а також посвідки про підвищення професійної майстерності.

Проєкт реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки дитячого фонду ООН (ЮНIСЕФ) в Україні