У роботі сесії взяло участь 19 депутатів. На порядок денний було винесено 80 питань, які попередньо детально опрацьовувались на засіданнях постійних комісій.

Початок засідання розпочався зі вшанування пам'яті полеглих Героїв російсько- української війни. Вдячні усім нашим Захисникам і Захисницям, пам'ятаємо тих, хто віддав за Україну своє життя.

Всі питання порядку денного прийнято. Рішення, відповідно до Регламенту, будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади. Дякуємо депутатам за плідну роботу!

Також, користуючись нагодою, привітали з Днем народження Сергія Івановича Булкіна, депутата Солонянської селищної ради. Щиро бажаємо імениннику міцного здоров'я, мирного неба та довгих років життя!

Працюємо далі. Дякуємо ЗСУ за можливість жити і працювати на рідній землі. Обов’язково переможемо!