Благодійну допомогу у вигляді наборів сімейної гігієни від громадської організації «Проліска» отримали родини з числа внутрішньо переміщених осіб, які прибули на територію Солонянської громади у 2023 році, у складі яких є три або більше осіб та особа з інвалідністю І групи та ІІ групи.

Працівники гуманітарного центру Проліска - Дніпро сьогодні видали набори сімейної гігієни від UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні. Загалом благодійну допомогу отримали 47 родин.

Благодійну допомогу отримано за сприяння народного депутата України Сергія Демченка та начальника Дніпровської районної військової адміністрації Юрія Яндульського

Висловлюємо слова щирої вдячності за надану підтримку та допомогу нашим людям. Віримо у Перемогу, допомагаємо та підтримуємо один одного! Сподіваємось на подальшу співпрацю.