Ми всі маємо спільну мрію - це Перемога України! Ми понад усе прагнемо жити у вільній та незалежній Україні!

Аби подякувати та підтримати наших Героїв, працівники виконавчого комітету Солонянської селищної ради, її установ та організацій, шкіл, дошкільних, позашкільних закладів, та культури вкотре перерахували свій одноденний заробіток на потреби та допомогу воїнам Збройних Сил України та військовослужбовців.

Цього разу кошти витратили на придбання автомобіля для військового підрозділу, де служить наш земляк. Загальна сума 212 600,00 грн. Автомобіль вже передано до військової частини. Щиро дякуємо Андрію Мазану, його громадській організації та партнерам, які допомогли придбати авто, пофарбували його, були на постійному зв'язку з хлопцями на передовій та передали автівку з рук в руки

Шановна громадо, ми всі з нетерпінням очікуємо перемоги над агресором, та всіляко сприяємо її наближенню. Не залишаймось осторонь, долучаймося до допомоги в міру своїх сил і ми разом наблизимо такий бажаний день перемоги!

Хай береже Господь усіх наших воїнів

Слава Україні! Переможемо!!!