Для створення умов з комфортного та безпечного прихистку та перебування в ньому внутрішньо переміщених осіб ми отримали 4 електричні плити на 2 комфорки, які надійшли в нашу громаду в межах проєкту "Електрозабезпечення громад – SOS". Електричні плити вже передано до прихистку. Також вже встановлено автономну сонячну електростанцію, яку ми отримали раніше.

Щиро радіємо та вкотре дякуємо нашим партнерам за допомогу та підтримку, чуйність та солідарність!

Дане обладнання закуповується та передається громадам у рамках проєкту «Електрозабезпечення громад - SOS», що впроваджується Громадська організація "Дана-Центр" за сприяння програми Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США (Department of State (StateDept)

Спільними зусиллями долаємо усі виклики.