Вчора відбулась робоча зустріч із представниками Громадська організація "Дніпровська ліга соціальних працівників", щодо участі нашої громади у проєкті «Соціальні ініціативи для сімей з дітьми на рівні громад у Дніпропетровській області».

В рамках участі в цьому проєкті, в нашій громаді буде створено простори дружні до дітей. А також надаватиметься психосоціальна підтримка дітям та батькам, які цього потребуватимуть. Проєкт впроваджується за підтримки UNICEF Ukraine.

У нас спільна мета – посилити соціальну згуртованість між мешканцями громади та запровадити рівноправний доступ до інтегрованих соціальних послуг дітей та їх сімей, особливо тих, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Щиро дякуємо нашим партнерам за отриману можливість працювати разом над втіленням соціальних ініціатив, які змінюють життя сімей та сприяють розвитку нашої громади.

Працюємо далі!