На виконання протоколу Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 01.08.2023 № 44, розпорядження голови Дніпровської районної військової адміністрації від 07.08.2023 № 393/0/534-2 “Про організацію заходів, пов’язаних з проведенням перевірки стану готовності захисних споруд цивільного захисту”, розпорядження селищного голови від 24.08.2023 № 145 “Про організацію заходів, пов’язаних з проведенням обстеження стану об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту на території Солонянської селищної територіальної громади”

28 серпня та 29 серпня 2023 року робочою групою виконавчого комітету селищної ради за участю 58 Державної пожежно-рятувальної частини 8 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, відділення поліції № 9 Дніпровського районного управління поліції ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області, буде здійснюватись обстеження стану об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту на території Солонянської громади.

Звертаємось до керівників підприємств, установ та організацій, голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (власникам, балансоутримувачам захисних споруд цивільного захисту) з проханням організувати та здійснити заходи:

• з безперешкодного доступу членів робочої групи до підвальних приміщень, інших приміщень, споруд, які визнані як укриття та можуть бути визнаними як укриття;
  • з приведення захисних споруд в належний стан, підтримання рівня їх готовності та доступності для населення, в тому числі для населення з обмеженими можливостями.