У Міністерстві цифрової трансформації повідомили, що відтепер можна самостійно скласти декларацію показників будівельної продукції на порталі Єдиної державної електронної системи будівництва. Це дозволить у подальшому надавати ці товари на ринок — без поїздок до держорганів і паперів.

Як це працює?

1. Виробник вносить в електронний кабінет характеристики продуктів. Наприклад, розмір, реакцію на дію вогню, довговічність тощо
  2. За необхідності Державна інспекція архітектури та містобудування України перевіряє задекларовані показники
  3. Якщо продукція відповідає вимогам, виробник зможе представити її на ринку

Дізнавайтеся деталі: https://e-construction.gov.ua/laws.../2866302858582558239...

Якщо виникнуть запитання щодо роботи кабінету виробника, надсилайте їх на електронну адресу: support@e-construction.gov.ua

Швидко, прозоро, онлайн. Цифровізуємо

Запуск функціоналу відбувся в співпраці Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, Офісу підтримки реформ Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури й Міністерства цифрової трансформації за підтримки TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.