Подавайте заявки і до вас приїдуть

А ми нагадуємо, що в ЦНАП Солонянської селищної ради адміністративні послуги можуть надаватись також із використанням мобільної валізки адміністратора.

Хто може скористатись правом на отримання адміністративних послуг за допомогою мобільної валізки?

• особи з 1 групою інвалідності
  • особи, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись
  • особи похилого віку від 80 років і старше
  • особи, що мешкають у віддалених пунктах нашої громади.

Мобільна валізка – це компактне, але повноцінне робоче місце адміністратора ЦНАП. Програмне забезпечення мобільної валізи дозволяє адміністратору на виїзді проводити прийом громадян, як на своєму робочому місці.

Для отримання адмінпослуги із використанням мобільної валізки просто зверніться до відділу ЦНАП будь-яким зручним способом:

• (056 69) 3 05 50
  • (066) 53 69 283 (Viber, Telegram)
  • cnapsolone@gmail.com
  • смт Солоне, вул. Строменка, 5-А

Отримання комплексу мобільна валіза стало можливим завдяки співпраці нашої громади з Програма EGAP та Фонд Східна Європа в партнерстві з Міністерство цифрової трансформації України.

Крокуємо до цифровізації та змінюємося на краще!