Вчора над профільними питаннями працювали члени постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, планування бюджету, фінансів. Розглянули питання про:

• виконання бюджету Солонянської громади за січень-червень 2023 року
  • затвердження місцевої цільової програми впровадження державної політики органами Державної казначейської служби у Солонянській громаді на 2023 рік
  • внесення змін до місцевих цільових програм.

Сьогодні працювала постійна комісія з питань місцевого самоврядування, законності, забезпечення правопорядку, взаємодії з політичними партіями та громадськістю. Порядок денний включав питання про:

• внесення змін до місцевої цільової Програми територіальної оборони Солонянської громади на 2023 рік
  • затвердження кандидатури на посаду старости
  • внесення змін до переліку адміністративних послуг ЦНАП тощо.

Детально з усіма проєктами рішень можна ознайомитись на нашому у розділі Сесії Солонянської селищної ради.

Працюємо разом заради перемоги! Все буде Україна!