Продовжуємо допомагати тим, хто найбільше цього потребує.

Днями наша громада отримала благодійну допомогу для ВПО, які проживають в місці тимчасового перебування від Міжнародного благодійного фонду «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив». Ми отримали:

1.  2 холодильники Interlux
  2.  телевізор Mystery
  3.  плиту електричну Greta
  4.  10 кухонних стільців
  5.  10 табуретів

Загальна сума отриманої благодійної допомоги складає 52 690 грн.

Висловлюємо європейським партнерам слова щирої вдячності, свою повагу за надану допомогу, турботу і участь, за таку важливу підтримку тих, хто найбільше її потребує! Дякуємо, що допомагаєте допомагати! Разом – ми сила!

Невідкладна допомога для громад відбувається в рамках реалізації проєкту #ZMINA_2_0 фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. за фінансової підтримки Європейського Союзу European Union in Ukraine

Зміст публікації є виключною відповідальністю Солонянської селищної ради і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.